Nerede Bu G Noktası?

Daha yaygın olarak G-spot olarak bilinen Gräfenberg spotu, ön vajinal duvarda bulunan dahili bir erojen bölgedir. Varlığı hakkında bazı tartışmalar var. Bence de hem var hem yok.

Uyarıldığı zaman, G-spot daha yoğun cinsel uyarılma ve daha güçlü orgazmlara yol açabilir, ancak kadınların ve eşlerinin doğru yer bulması ve uyarması zor olabilir. Bu da demektir ki, kadının kendini tanıması ve bilmesi şarttır. Özetle en haz alınan nokta olarak kabul edilebilir. G-spot büyütme prosedürü G-spotunu ameliyat olmadan daha iyi hissetmek için genişleten basit bir enjeksiyondur.

G noktası, ön vajinal duvarın yüzeyinin altında, tipik olarak serviks ve kasık kemiği arasında yarıya kadar yer almaktadır. Konumu nedeniyle, bu erojen bölge, yalnızca vajinal duvardan dolaylı olarak uyarılabilir. Bu normalde cinsel ilişki sırasında bir dereceye kadar meydana gelir, ancak G-spot büyütme, daha fazla haz isteyen veya daha yoğun vajinal orgazmlar yaşamak isteyen kadınlara yardımcı olabilir. G-spot büyütme, doğrudan G-spot'a bir atış dolgusu sunar, erojen alanı yaklaşık çeyrek çapa genişletir ve kalınlığı da arttırır. Bir pilot çalışmada, kadınların yüzde 87'sinde enjeksiyondan sonra cinsel uyarılma ve memnuniyetin arttığı bildirilmiştir. Sonuçta doktor önerir misin, Denemekte fayda var. Daha iyi daha keyifli bir anı yaşamayı kim istemez?